Kategorie: Novinky

ČOKOLÁDOVÉ LUXUSNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ TĚLA FRANCOUZSKOU KOSMETIKOU SENSATIO CHOCOLAT

Od měsíce května nabízí naše studio exklusivně ošetření francouzskou kosmetikou Sensatio Chocolat, která je navržena tak, aby potěšila všechny vaše čokoládové chutě bez špetky kalorií.

Dopřejte si luxusní kosmetické ošetření celého těla. Přijďte potěšit své smysly!

Čokoláda příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí.

Uvolněná a zahalená do sladké vůně čokolády, budete cítit neuvěřitelný pocit pohodlí pro vaši pleť.

Čokoládové ošetření těla obsahuje: čokoládový peeling + masáž čokoládou s následným zábalem, zábal je velice příjemná a oblíbená procedura, která je obzvlášť vhodná pro suchou a nedostatečně hydratovanou pokožku. Samotná procedura začíná příjemným peelingem celého těla, který pokožce dodá výživu, osvěží ji, odstraní zrohovatělé šupinky kůže a podnítí látkovou výměnu. Na vyhlazenou a čistou pokožku Vám vmasíruji čokoládovou emulzi a zabalím Vás do teplého zábalu. Po příjemném prohřátí těla Vás vybalím a na závěr jemně vmasíruji Goldfever gel s 23,75 karáty pravého zlata, který intenzivně ošetřuje a vyhlazuje pokožku.

ÚČINKY ČOKOLÁDY

ČOKOLÁDOVÉ LUXUSNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ Díky obsahu jedinečné kompozice aminokyselin, minerálů, vitamínů, alkaloidů a antioxidantů stimuluje a současně zklidňuje organizmus.

Čokolády si, pro její výjimečné složení a působení na organizmus, vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

Čokoláda vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, působí proti bolesti (hlava, záda), zahřívá a pomáhá udržovat tělesnou teplotu, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení.

Její schopnost aktivovat látkovou výměnu, působit proti zadržování vody (otoky) a detoxikovat organizmus, pomáhá i při snižování váhy a formování postavy. Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí, a eliminuje celulitidu a strie.

KRÉMOVÝ EXFOLIAČNÍ TĚLOVÝ PEELING:

Stimuluje mikrocirkulaci, zlepšuje pevnost a elasticitu pleti. Zlepšuje obnovu buněk, odstraňuje odumřelé buňky a změkčuje ztvrdlou pokožku. Zanechává pokožku jemnou, detixikovanou, hydratovanou a vyživenou s jemnou vůní. Pomáhá redukovat celulitidu.

EGYPT-WONDER GOLDFEVER GEL S 23,75 KARÁTY ZLATA

Složení: Arganový olej-Mandlový olej-Macadamový olej-Heřmánkový olej-Aloe Vera-Kyselina hyaluronová- ZLato 23.75 karátů

ČOKOLÁDOVÉ LUXUSNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ Inovativní luxusní kosmetika EGYPT – WONDER GOLD FEVER GEL rozmazluje Vaši pokožku a smysly. Obsahuje vysoko kvalitní suroviny a jemné částečky zlata – 23,75 karátů. Obnovuje život Vaší pokožky, dodává zářivost a pružnost. Pokožka bude zdravější, zářící zlatem. Zlato má revitalizační vlastnosti, aktivuje regeneraci buněk, chrání proti volným radikálům a posiluje pokožku. Kyselina hyaluronová a aloe vera působí jako zesilovač a mineralizují vrásky. Cenné přísady jako mandle a Academia olej zlepšuje pružnost pokožky a mají výživné vlastnosti, heřmánek zase uklidňuje citlivou pokožku. Zářivé účinky pravého zlata.

MEDOVO – MLÉČNÝ TĚLOVÝ ZÁBAL BIODROGA

Medovo-mléčný zábal je velice příjemná a oblíbená procedura, která je obzvlášť vhodná pro suchou a nedostatečně hydratovanou pokožku. Při tomto unikátním ošetření používáme produkty značkové přírodní kosmetiky Biodroga. Zábal pro zvýšení pružnosti pokožky těla a zpevnění kontur. Díky zázračným účinkům medu získá suchá a nedostatečně hydratovaná pokožka maximum výživných látek. Jsou zmírněny pocity pnutí, dochází ke zklidnění podráždění a začervenání a je posílena pružnost a odolnost pokožky.

Účinek: suchá, nedostatečně hydratovaná pokožka získá maximum výživných látek. Je zklidněno podráždění a zčervenání. Toto ošetření je zvláště velmi účinné pro pokožku vystavenou nadměrnému slunění a pokožku stárnoucí. Ve velmi krátké době je obnovena optimální rovnováha pokožky, zvýší se její pružnost a zpevní se kontury těla. Markantní revitalizační účinek se projeví především na nejexponovanějších místech, kde je pokožka často suchá, drsná a citlivá – např. na kolenou, loktech, dekoltu a pažích.

Vhodné: pro ty, kteří si chtějí zlepšit vzhled pokožky, uvolnit se, příjemně relaxovat.

ČOKOLÁDOVÉ LUXUSNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Čokoládové ošetření těla cena:

/peeling, čokoládová masáž, zábal, aplikace Goldfever gelu s 23,75 karáty pravého zlata/ 120 min. 1350,- Kč
/ peeling, čokoládová masáž + zábal bez aplikace Goldfever gelu/ 1150,- Kč
/čokoládová masáž + zábal bez peeligu a Goldfever gelu/ 950,- Kč

Medovo – mléčné ošetření těla cena:

/peeling, medovo - mléčná masáž, zábal, aplikace Goldfever gelu/ 120 min. 1350,- Kč
/peeling, medovo-mléčný zábal včetně příjemné masáže bez aplikace Goldfever gelu / 1150,- Kč
/medovo – mléčná masáž + zábal bez peelingu a Goldfever gelu/ 950,- Kč


Info tel.775 298 399

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

logo Charme patička